روش‌های ارسال سفارش

پست پیشتاز

سریع ترین سرویس پستی کشور ایران، پست پیشتاز است که کلیه عملیات پستی آن از لحظه قبول مرسولات تا توزیع آن‌ها در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می‌گیرد. بارگیری مرسوله‌ها از نایت کالا در تمامی روزهای هفته غیر از روزهای تعطیل پیش از ساعت 8 صبح صورت می‌گیرد. چنانچه شما سفارش خود را بعد از زمان بارگیری ثبت نمایید، مرسوله شما پیش از ظهر روز کاری بعدی بارگیری خواهد شد. حداکثر زمان تحویل یک مرسوله پیشتاز برای مرسولات درون استانی 1 الی 2 روز کاری و برای مراکز استان‌ها و سایر شهرستان‌ها 1 الی 4 روز کاری می‌باشد. هزینه ارسال با پست پیشتاز بر اساس وزن مرسوله بوده و در زمان ثبت سفارش به صورت خودکار محاسبه شده و در فاکتور درج می‌گردد.
لازم بذکر است نایت کالا نسبت به ارسال سفارشات در اسرع وقت اقدام خواهد کرد و شماره پیگیری پستی را با ایمیل به اطلاع مشتری می‌رساند، لذا هرگونه تاخیر در ارسال و تحویل که توسط شرکت پست انجام گیرد از حیطه مسئولیت نایت کالا خارج می‌باشد. شما می‌توانید از طریق آدرس tracking.post.ir با وارد کردن کد رهگیری در هر زمان موقعیت مکانی کالای خود را پیگیری نمایید. ارسال کالا توسط پست منوط به پرداخت آنلاین وجه سفارشات بوده و هزینه پستی در هنگام ثبت سفارش از مشتری اخذ می‌گردد.پست سفارشی

سرویس پست سفارشی نسبت به پست پیشتاز از هزینه پایین تری برخوردار بوده اما زمان تحویل آن نیز بیشتر می‌باشد. بارگیری مرسوله‌ها از نایت کالا در تمامی روزهای هفته غیر از روزهای تعطیل پیش از ساعت 8 صبح صورت می‌گیرد. چنانچه شما سفارش خود را بعد از زمان بارگیری ثبت نمایید، مرسوله شما پیش از ظهر روز کاری بعدی بارگیری خواهد شد. حداکثر زمان تحویل یک مرسوله سفارشی برای مرسولات درون استانی 1 الی 3 روز کاری و برای مراکز استان‌ها و سایر شهرستان‌ها 1 الی 5 روز کاری می‌باشد. هزینه ارسال با پست سفارشی براساس وزن مرسوله بوده و در زمان ثبت سفارش به صورت خودکار محاسبه شده و در فاکتور درج می‌گردد.
لازم بذکر است نایت کالا نسبت به ارسال سفارشات در اسرع وقت اقدام خواهد کرد و شماره پیگیری پستی را با ایمیل به اطلاع مشتری می‌رساند، لذا هرگونه تاخیر در ارسال و تحویل که توسط شرکت پست انجام گیرد از حیطه مسئولیت نایت کالا خارج می‌باشد. شما می‌توانید از طریق آدرس tracking.post.ir با وارد کردن کد رهگیری در هر زمان موقعیت مکانی کالای خود را پیگیری نمایید. ارسال کالا توسط پست منوط به پرداخت آنلاین وجه سفارشات بوده و هزینه پستی در هنگام ثبت سفارش از مشتری اخذ می‌گردد.تحویل اکسپرس نایت کالا

نایت کالا با شرایط ارسال سریع‌ و پرداخت در محل، لذت خریدی متفاوت را برای شما فراهم کرده است. در حال حاضر طرح تحویل اکسپرس فقط در شهرهای زیر فعال شده است، اما به زودی شهرهای دیگر ایران را هم پوشش می‌دهد.

لاهیجان:

سفارش‌ها در شهر لاهیجان صبح‌ها از ساعت 9 تا 12 و عصرها از ساعت 17 تا 21، تحویل داده خواهند شد. همچنین امکان تحویل سفارش در همه روزهای هفته وجود دارد و سفارش‌های با ارزش بیش از 500 هزار تومان در شهر لاهیجان رایگان ارسال می‌شوند.